Přihlaste se k předplatnému!

Dostávejte oblíbené produkty pravidelně bez vytváření objednávky!

 

Proč zvolit naše předplatné?

1. Pohodlí:

S naším předplatným vám doručíme doplňky stravy, které pravidelně užíváte, přímo do vašich rukou. To znamená méně stresu a více času pro vás samotné.

2. Kvalita:

Prémiové doplňky stravy Theo Herbs jsou 100% přírodní a pomáhají řešit zdravotní problémy přírodní cestou. Při výrobě doplňků stravy THEO HERBS si zakládáme na kvalitních složkách, které jsou pro každý produkt optimálně navrženy tak, aby efektivně účinkovaly na každou oblast použití.

3. Nízká cena:

Na předplatné se vztahují ceny pro členy klubu. Nakupujete za nejnižší ceny na trhu.

4. Předplatné je bezpochyby nejlepší volba!

 

 

Jak to funguje?

→  Výběr předplatného: Vyberte si produkt/produkty, které byste rádi dostávali pravidelně, aniž byste museli myslet na jejich objednávání.

→  Frekvence doručení: Jak často chcete, aby vám produkt či produkty přicházely. Můžete si například zvolit 3 týdenní předplatné. Tak si budete jisti, že budete mít zásobu na další měsíc.

→  Doručení a dárek: Každý měsíc obdržíte balíček s pečlivě vybranými produkty, které vám udělají radost. Navíc Vám do každého balíčku vložíme hodnotný dárek.

→  Předplatné Vám nastavíme v systému sami přesně podle Vašich potřeb. Stačí nám do objednávky do poznámky napsat „mám zájem o předplatné“. My Vás budeme kontaktovat a nastavíme vše podle Vašich potřeb.

→  Předplatné není závazné. Můžete ho kdykoliv zrušit. Před každým odesláním objednávky Vás budeme kontaktovat.

Garance spokojenosti

Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě. Pokud s nějakým produktem nebudete spokojeni, rádi ho vyměníme za jiný, nebo vám vrátíme peníze. Vaše spokojenost je naše odměna.

 

Přidejte se k nám!

Přidejte se k naší komunitě spokojených zákazníků a objevte svět kvalitních doplňků stravy. Získejte více času a užívejte si každodenní radosti. Dejte nám příležitost vám potěšení doručit.

 

Přihlásit se k předplatnému můžete také na emailu info@theoherbs.cz či na tel. čísle 702 028 134.