Natokináza a spike proteiny. Detoxikace spike proteinu.

Co je to spike protein?

Spike protein neboli S protein je charakteristický protein vyskytující se na povrchu viru SARS-CoV-2. Tento protein si v roce 2020 vydobyl zvláštní pozornost, protože jsou proti němu namířeny moderní mRNA vakcíny.

Detoxikační spike protein protokol podle Dr. Petera McCullougha, (internisty, kardiologa a epidemiologa)

„Spike protein" zůstává v těle, protože ho tělo nedokáže rozložit. Velké množství spike proteinu se do těla dostává z očkování proti SARS-CoV-2.

Dr. Peter McCullough doporučuje následující tři látky pro zmírnění škod v organismu a degradaci spike proteinů.

  1. Nattokináza - 2000 jednotek dvakrát denně. → Natto 1000 Premium  koupíte na našich webových stránkách
  2. Bromelain - 500 miligramů jednou denně.
  3. Kurkumin - 500 miligramů dvakrát denně.

 

Podle studie uskutečněné Dr. Peterem McCulloughem je spike protein zodpovědný za patogenitu infekce SARS-CoV-2 a prostřednictvím imunologických a trombotických mechanismů řídí rozvoj nežádoucích příhod, zranění, postižení a úmrtí po očkování.

Dlouho přetrvávající spike protein byl nalezen v mozku, srdci, játrech, ledvinách, vaječnících, varlatech a dalších životně důležitých orgánech při pitvě v případech úmrtí po očkování. U trombotického poškození vyvolaného vakcínou byl spike protein nalezen v samotné krevní sraženině.

Existuje tedy silný základ pro domněnku, že zbytkový spike protein SARS-CoV-2 je cílem v léčbě post covidového syndromu a po potížích vyvolaných vakcínou.    

Spike protein se přímo účastní patofyziologie, vyvolává zánět a pohání trombózu.

Zatímco specifické syndromy (kardiovaskulární, neurologické, endokrinní, trombotické, imunologické) vyžadují další terapie, pro pacienty s post-akutními následky infekce SARS-CoV-2 a očkování proti COVID-19, Dr. Peter McCullough navrhuje užívání výše zmíněných doplňků stravy jako základ detoxifikačního režimu.

 

KOUPIT NATTO 1000 PREMIUM

6192-1_natto-cz