O nás

THEO HERBS 

Historie společnosti THEO HERBS se začala psát v roce 2017, kdy se dva kluci, v té době spolužáci na vysoké škole, kteří se znali od dětství, začali zabývat vývojem vlastní receptury doplňku stravy pro lepší spánek. Právě na studiích s ním začali mít oni i jejich tehdejší přítelkyně problémy. Nejprve vyzkoušeli celou řadu čajů, sirupů, tabletek i konkurenčních doplňků stravy a když jim dostatečně nezabíraly, rozhodli se oslovit odborníky a s jejich pomocí vytvořit unikátní recepturu doslova napěchovanou čistě přírodními ingrediencemi v podobě bylinek. A tak vznikl velmi úspěšný produkt DREAMLY.

Počátkem roku 2020 odkoupila celou společnost, tehdy DREAMLY s.r.o. rodina Johnových a zahrnula ji do svého holdingu VLADYO INTERNATIONAL, a.s. O pár měsíců později pak byla společnost přejmenována na THEO HERBS s.r.o. po nejmladším členovi rodiny dvouletém Alexandru Theo Johnovi. A tak vznikla společnost THEO HERBS.   

Posláním naší společnosti je pomáhat lidem řešit zdravotní, ale potažmo i osobní problémy, a to výhradně přírodní cestou.

Naše produkty lze rozdělit do dvou skupin. Ty, u kterých účinek poznáte téměř okamžitě – například DREAMLY – kdy po několika dnech užívání budete lépe usínat a tvrději spát. A ty, u kterých se jejich blahodárný účinek dostaví až později a poznáte ho tak, že se budete celkově cítit lépe a orgány ve vašem těle, které budou vámi vybrané produkty podporovat budou lépe fungovat. S přibývajícím věkem totiž tělo každého z nás postupně ztrácí řadu látek, které jsou pro aktivní život nezbytné. Není nic lepšího, než je efektivně doplňovat opět čistě přírodní cestou. 

Správným výběrem našich doplňků stravy si tak můžete prodloužit aktivní život i jeho délku. Žádný z našich produktů není návykový a v případě potřeby jej můžete kdykoli vysadit anebo opětovně začít užívat.

Korespondenční adresa:

THEO HERBS PHARMA s.r.o.
IČ: 248 51 540
Krakovská 583/9, Nové Město,
110 00 Praha 1

 

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení