O nás

THEO HERBS 

KDO JSME:

Historie společnosti THEO HERBS se začala psát v roce 2017, kdy se dva kluci, v té době spolužáci na vysoké škole, kteří se znali od dětství, začali zabývat vývojem vlastní receptury doplňku stravy pro lepší spánek. Právě na studiích s ním začali mít oni i jejich tehdejší přítelkyně problémy. Nejprve vyzkoušeli celou řadu čajů, sirupů, tabletek i konkurenčních doplňků stravy a když jim dostatečně nezabíraly, rozhodli se oslovit odborníky a s jejich pomocí vytvořit unikátní recepturu doslova napěchovanou čistě přírodními ingrediencemi v podobě bylinek. A tak vznikl velmi úspěšný produkt DREAMLY.

Počátkem roku 2020 odkoupila celou společnost, tehdy DREAMLY s.r.o. rodina Johnových a později ji zahrnula do svého holdingu MERIGLOBE GROUP, a.s. a zároveň ji přejmenovala na THEO HERBS s.r.o., po nejmladším členovi rodiny tehdy dvouletém Alexandru Theo Johnovi. A tak vznikla společnost THEO HERBS a později i THEO HERBS PHARMA.

Posláním naší společnosti je pomáhat lidem řešit zdravotní, ale potažmo i osobní problémy, a to výhradně přírodní cestou. 

ČÍM SE LIŠÍME:

  • zamýšlíme se nad potřebami trhu v oblasti zdraví a přijímáme podněty na vytvoření produktů, které řeší specifické problémy zákazníků
  • tam, kde farmacie nepomůže, nastupuje moudrost přírody
  • specificky vytvořené receptury podle potřeb zákazníka
  • výroba produktů probíhá v České republice - suroviny disponují certifikáty kvality

 

NAŠE PRODUKTY LZE ROZDĚLIT DO DVOU SKUPIN:

  • Ty, u kterých účinek poznáte téměř okamžitě – například DREAMLY – kdy po několika dnech užívání budete lépe usínat a tvrději spát. 
  • A ty, u kterých se jejich blahodárný účinek dostaví až později a poznáte ho tak, že se budete celkově cítit lépe a orgány ve vašem těle, které budou vámi vybrané produkty podporovat budou lépe fungovat. S přibývajícím věkem totiž tělo každého z nás postupně ztrácí řadu látek, které jsou pro aktivní život nezbytné. Není nic lepšího, než je efektivně doplňovat opět čistě přírodní cestou. Správným výběrem našich doplňků stravy si tak můžete prodloužit aktivní život i jeho délku. Žádný z našich produktů není návykový a v případě potřeby jej můžete kdykoli vysadit anebo opětovně začít užívat.

V roce 2021 došlo k velmi důležité akvizici produktové řady od společnosti BRAINWAY, která se významně podílela na příchodu doplňků stravy na český trh.  

Počátkem roku 2022 pak vznikla nová produktová řada čistě přírodních doplňků stravy pod značkou HERBS PLANET, která ještě více propojuje svět bylinek s lidským zdravím.

A současně došlo i na akvizici značky LADIVINITA, která se zaměřuje na kosmetiku.