Převzali jsme produkty značky Brainway.

L-Arginin pro kvalitní sexuální život

L - Arginin je zdrojem oxidu dusíku, který tělo potřebuje k optimální funkci srdce a krevního oběhu i tvorbě buněk imunitního systému. Uvolňuje cévy pánevního dna, čímž u mužů přispívá k dosažení erekce a u obou pohlaví k větší vzrušivosti.

385 Kč
L-Arginin pro kvalitní sexuální život

Popis

Oxid dusnatý udržuje 24 hodin denně krevní oběh  v optimálním režimu. Chrání nás nejen před takovými problémy, jako jsou infarkt či mozková příhoda, ale současně zajišťuje i správnou funkci jater a ledvin, které jsou na optimálním zásobování krví závislé. Proč se ale zejména v pozdějším věku problémům s krevním oběhem nevyhneme? Stárnutí tkání a zejména sklerotizace cév znesnadňují oxidu dusnatému jeho úkoly řádně plnit. Nepružné cévy představují pro srdce zvýšenou zátěž, řada orgánů je krví nedostatečně zásobována.

 

Účinky

  • Pomáhá zmírnit poruchy erekce a sexuální vzrušivosti u mužů i žen (zapříčiněné přirozenou sklerózou cév pánevního dna)
  • Napomáhá doléčení poúrazových stavů
  • Podporuje normální činnost svalů
  • Posiluje srdce

 

Použití

  • Při poruchách erekce
  • Při potížích s kevním tlakem
  • Při zvýšené únavě

 

                      Účinné látky                                                                              Schválená zdravotní tvrzení     

L-arginin 400 mg                                                                     V současnosti nemá v EU schválena žádná  zdravotní tvrzení

 

 

Ostatní informace

Složení                                                                                        L-arginin 400mg, želatina

Dávkování                                                      1 kapsle 2x až 3x denně mezi jídly. Ráno na lačno nebo večer před usnutím.

                                                                      Osoby s trvale nízkým krevním tlakem mohou užít pouze 3 kapsle denně. 

                                                               Ke zlepšení sexuálního života je vhodné užít 1 - 2 kapsle asi 60 minut před stykem.

Balení                                                                                       100 kapslí / obsah 35,5 mg
Skladování                                                 Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.
Nežádoucí účinky                                  Osoby s velmi nízkým krevním tlakem mohou při užití vyšší dávky dočasně trpět závratí.

 

Upozornění

Arginin není určen dětem a mladým lidem do 25 let, těhotným a kojícím ženám a pro osoby trpící opary. Neslouží jako náhrada pestré stravy.