Nehladovět a být spokojená

slim

Nehladovět a být spokojená

Známe to všichni. Neustálá chuť na něco žene mnoho lidí do osidel obezity a jiných souvisejících zdravotních problémů. Čím déle v této smyčce jedete, tím to bývá horší se z ní dostat. Nejste spokojeni se svým tělem, nemůžete nosit oblečení které chcete, protože se v něm necítíte dobře, a to vše se odráží na Vaší psychice.

A pro začátek by stačilo utlumit pocit hladu a tím stabilizovat celkový příjem potravy.

byliny_slim_1

 

Pocit sytosti nad zlato

Pokud nebudete mít hlad, je pravděpodobné, že se nebudete přejídat. Recept, jak toho dosáhnout v sobě skrývá přírodní doplněk stravy StillSlim.

Garcinia kambodžská obsahuje vysokou koncentraci kyseliny hydroxycitronové (HCA), která pozitivně působí na přeměnu sacharidů ze stravy na zásobní glykogen a glukózu, jejichž zvýšená koncentrace vyvolává v mozku pocit nasycení

Je to tedy snadné, pravidelným používáním StillSlim docílíte pocitu sytosti a Vaše tělo se začne samo přetvářet k vašemu ideálu. Nejlépe funguje a pomůže vám spálit nadbytečné tuky v těle, když mu pomůžete dostatkem přirozeného pohybu a změnou svých stravovacích návyků. 

Nejlepší účinky se začnou projevovat až při pravidelném užívání, nejčastěji po 14 - 20 dnech. Už od prvního dne se budete cítit více zasyceni.

byliny3

Pomoc přírody

Ostatní tajemné esence přírody, které jsou obsaženy ve StillSlim vše jen podporují k dokonalosti.

Pomerančovník hořký působí na odbourávání tuků a vyvolává termogenezi tedy lepší spalování kalorií.

Extrakt z kořene kopřivy africké přispívá k vylučování vody z organismu.


Čajovník čínský
 potlačuje únavu a přináší osvěžení, blahodárně působí na zažívací trakt, pozitivně ovlivňuje funkci ledvin, zvyšuje pevnost kostí u starších žen a preventivně působí proti kardiovaskulárním chorobám.

Černý pepř má výborné účinky na zrychlení metabolismu a podporu hubnutí.

Stačí jedna kapsle před snídaní na lačno a druhá před obědem nebo večeří. 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení