Převzali jsme produkty značky Brainway.

ProVigor pro uchování vitality a energie

ProVigor zmírňuje dopad poklesu produkce pohlavních hormonůV dospělosti hladina sexuálních hormonů v krvi trvale klesá. Nejprve pozvolna, po 40. roce života pak stále prudčeji. To se projevuje nejen pozvolnou ztrátou zájmu o sexuální život, ale i úbytkem energie, ztrátou svalové hmoty a nárůstem tukové tkáně, poruchami imunity, oslabením zraku a sluchu, poruchami mentálních funkcí a úzkostně depresivními stavy. ProVigor oddaluje nástup těchto příznaků stárnutí a pomáhá déle se cítit na vrcholu svých sil.

ProVigor rovněž obsahuje extrakt z kotvičníku zemního, který je tradičně užíván k podpoře produkce sexuálních hormonů a zvýšení libida.

 

579 Kč
ProVigor pro uchování vitality a energie

Popis

Menopauza a andropauza jsou stavem, kdy u ženy nebo muže dochází ke skokovému poklesu produkce sexuálních hormonů. To má nepříznivý dopad na většinu tělesných funkcí i na psychiku a funkci imunitního systému. Sexuální hormony se tvoří převážně v pohlavním ústrojí, ale jsou fakticky hnací silou většiny vitálních procesů.

 

Doplněk stravy ProVigor byl na základě aktuálních vědeckých poznatků formulován tak, aby nechtěný dopad poklesu produkce pohlavních hormonů co nejvíce mírnil.

 

Sexuální hormony, z nichž klíčové jsou estradiol u žen a testosteron u mužů, jsou v krevním oběhu vázány téměř úplně na bílkoviny SHBG a albumin a nejsou užitečné, kromě nízkého procenta, které vázáno není. ProVigor obsahuje unikátní látku DVTHF z kořene kopřivy, která se přednostně naváže na SHBG a albumin, čímž dojde k uvolnění vyšších dávek sexuálních hormonů a jejich silnějšímu působení na cílové tkáně. To má pak příznivý dopad na fungování imunitního systému, produkci buněčné energie, pozitivní psychické naladění a sexuální apetenci.

 
Sexuální skupina hormonů má jinou biologickou úlohu než skupiny ostatních hormonů.Tato úloha zdaleka nespočívá pouze v přímé podpoře sexuálního pudu, ale má zásadní význam pro uchování vitality, obnovy tkání, funkčního imunitního systému a řady dalších biologických dějů.

Kotvičník i kopřiva mají v lidovém léčitelství tisíciletou tradici. Látkám, které obsahují, je všeobecně přiznána schopnost revitalizovat organismus, dodávat energii a oživit sexuální pud. Pro svou schopnost napomáhat obnově tkání jsou vysoce ceněny profesionálními sportovci, zejména v silových sportech.

 

Účinky

  • Podporuje a oživuje sexuální pudy
  • Má zásadní význam pro uchování vitality
  • Dodává energii
  • Pro podporu imunitního systému

 

Použití

  • Při snížení sexuálního libida
  • Během menpauzy
  • Během andropauzy
  • při poklesu sexuálních hormonů

 

Účinné látky                                                                                  Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU

patentovaný výtažek
z kotvičníku zemního 250 mg

výtažek z kotvičníku zemního pozitivně působí na pohlavní orgány a hormonální aktivitu, normální funkci močové soustavy, zdraví úst a dásní a na normální stav pokožky

patentovaný výtažek
z kopřivy dvoudomé 100 mg

výtažek z kopřivy dvoudomé pomáhá na vitalitu a energii, normální činnost ledvin a kardiovaskulárního systému, normální funkci prostaty a dýchacího systému, vylučování vody z organismu, normální činnost nervové soustavy a kůže a pomáhá na těžké nohy

patentovaný výtažek
z pepřovníku černého 5 mg

výtažek z pepřovníku černého v současnosti nemá v EU schválena žádná zdravotní tvrzení

 

 

Ostatní informace

Složení                                              patentovaný výtažek z kotvičníku zemního 250 mg, patentovaný výtažek z kopřivy

                                                          dvoudomé 100 mg, želatina, patentovaný výtažek z pepřovníku černého 5 mg                                        

Dávkování                                                                                        1 kapsle 3x – 4 x za den s jídly
Balení                                                                                                   120 kapslí / 50,4 g
Skladování                                                 Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.
Nežádoucí účinky                                                                                 Nejsou známy.

 

Poznámka

Nepůsobí jako stimulant centrální nervové soustavy. Přípravek se doporučuje užívat nejméně dva měsíce. Účinek užívání se obvykle projeví po dvou týdnech, někdy i dříve.

Upozornění

Přípravek není určen lidem do 40 let a těhotným a kojícím ženám. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování.