ProVigor přírodní afrodiziakum

ProVigor obsahuje specifické výtažky z rostlin užívaných po tisíciletí k uchování vitality a energie ve zralém věku. Kopřiva dvoudomá podporuje osvěžení těla, vitalitu a energii. Kotvičník zemní pozitivně působí na pohlavní orgány a hormonální aktivitu.  

čtěte: ProVigor - Elixír mládí. Přírodní afrodiziakum.

Minimální trvanlivost - 22.11.2023. 

Cena pro členy Klubu výhod Theo Herbs je 99 Kč.

Můžeme doručit do:
4.6.2024
579 Kč –91 % 49 Kč
ProVigor přírodní afrodiziakum
Provigor 2021
Akce Tip
579 Kč –91 %

Vědecké poznatky

Nať a plody kotvičníku obsahují steroidní saponiny, které mají schopnost působením na mozkový podvěsek vyvolat zvýšenou sekreci sexuálních hormonů do krevního oběhu a tím eliminovat jejich pokles. Tento efekt je využíván v některých zemích k léčbě symptomů menopauzy andropauzy. U obou pohlaví vyvolávají tyto saponiny obdobný účinek s tím, že u ženy zvyšují hladiny estrogenů, zatímco u muže hladiny androgenů. Oním tajemstvím kořene kopřivy byla látka dnes známá pod zkratkou DVTHF. Sexuální hormony jsou v krevním oběhu do značné míry vázány na bílkovinu SHBG, která omezuje jejich dostupnost v cílových tkáních. DVTHF dokáže funkci SHBG blokovat, díky čemuž se na místo určení dostane vyšší množství hormonů.

Extrakty těchto specifických látek z kotvičníku i kopřivy tedy přispívají k jistému oddálení projevů stárnutí. Jsou také velmi žádané mezi sportovci, protože významně napomáhají obnově svalové  hmoty a podporují mechanismy tvorby energie přirozeným a bezpečným způsobem.

Účinné látky                                                                                  Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU

patentovaný výtažek
z kotvičníku zemního 250 mg

výtažek z kotvičníku zemního pozitivně působí na pohlavní orgány a hormonální aktivitu, normální funkci močové soustavy, zdraví úst a dásní a na normální stav pokožky

patentovaný výtažek
z kopřivy dvoudomé 100 mg

výtažek z kopřivy dvoudomé pomáhá na vitalitu a energii, normální činnost ledvin a kardiovaskulárního systému, normální funkci prostaty a dýchacího systému, vylučování vody z organismu, normální činnost nervové soustavy a kůže a pomáhá na těžké nohy

patentovaný výtažek
z pepřovníku černého 5 mg

výtažek z pepřovníku černého v současnosti nemá v EU schválena žádná zdravotní tvrzení

 

 

Ostatní informace

Složení  

patentovaný výtažek z kotvičníku zemního 250 mg,

patentovaný výtažek z kopřivy dvoudomé 100 mg, želatina,

patentovaný výtažek z pepřovníku černého 5 mg                                        

Dávkování  1 kapsle 3x – 4 x za den s jídly
Balení 120 kapslí / 50,4 g
Skladování Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.
Nežádoucí účinky Nejsou známy.

 

Poznámka

Nepůsobí jako stimulant centrální nervové soustavy. Přípravek se doporučuje užívat nejméně dva měsíce. Účinek užívání se obvykle projeví po dvou týdnech, někdy i dříve.

Upozornění

Přípravek není určen lidem do 40 let a těhotným a kojícím ženám. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost THEO HERBS vznikla v roce 2017. Zaměřuje se převážně na vývoj a výrobu doplňku stravy. 

Přečtěte si celý příběh společnosti a značky THEO HERBS.

 

sada_I_pzadí,affial