Převzali jsme produkty značky Brainway.

GastroKit podporuje zdravé trávení

GastroKit je velmi účinným a přitom bezpečným přípravkem k překonání náhodných břišních příhod způsobených dietní chybou (nekvalitní či zkaženou potravinou nebo alergenem), nadmírou alkoholu nebo nikotinu a vedlejšími účinky celé řady léků, které se projevují bolestmi břicha, nadýmáním, pálením žáhy, nechutenstvím, zvracením či průjmem.

Mastix i výtažek z kořene lékořice (DGL) obsahují přirozenou směs více než 120 biologicky aktivních látek, které rychle navozují rovnováhu v narušené mikroflóře zažívacího ústrojí, regulují aktivitu trávicích šťáv a posilují funkce sliznic trávicí trubice.

245 Kč
GastroKit podporuje zdravé trávení

Popis

Doplněk stravy GastroKit dokáže většinou rychle od náhlých břišních příhod ulevit. Obsahuje extrakty z pistácie a lékořice, v nichž se nacházejí látky s analgetickými, protizánětlivými a antibakteriálními účinky. Působí spolehlivě proti bakterii Helicobacter pylori, jež je nejčastější příčinou vzniku žaludečních vředů, rakoviny žaludku i zánětů střev. Navíc přípravek obsahuje i látky, které poskytují výživu ,,přátelským“ bakteriím mikrobioty. GastroKit přispívá k normálnímu fungování trávicího systému mnohostranně

Problémy spojené s trávením postihují stále více lidí, především ve vyšším věku. Skladba obvyklé stravy není zrovna v souladu s potřebami těla, protože často konzumujeme produkty potravinářské velkovýroby obsahující řadu látek postrádajících výživovou hodnotu. K nejčastějším poruchám trávení patří pálení žáhy, bolesti v oblasti břicha, nadýmání, průjem a zácpa. Mohou být vyvolány jediným podnětem, například alergickou reakcí, toxickou látkou nebo infekcí, ale častěji se jedná o souběh více faktorů. Vznik chronických trávících problémů může urychlit i konzumace alkoholu a kouření i zcela jednotvárná nevhodná strava či dlouhodobý stres. V některých píadech nedokáže určit přesnou příčinu obtíží ani odborný lékař.

Mastix - Chios mastiha přispívá k normální činnosti gastrointestinálního traktu, standardizovaný výtažek z kořene lékořice lysé, antioxidant, napomáhá normálnímu trávení, podporuje normální metabolismus, imunitní systém, normální funkci střevního traktu, dýchacího systému a pokožky i kloubů.

Tento výrobek má díky kombinaci užitých látek naprosto bezkonkurenční vlastnosti. Mastix i kořen lékořice jsou užívány v léčbě poruch trávicího ústrojí déle než 3500 let.

 

Účinky

  • Má antibakteriální účinky
  • Působí proti vzniku žaludečních vředů, zánětu střev, rakoviny žaludku
  • Podporuje metabolismus
  • Přispívá k normálnímu fungování trávicího traktu

 

Použití

  • Při zvracení a průjmech
  • Při náhlých břišních příhodách
  • Ulevuje při nadýmání
  • Umírňuje pálení žáhy

 

Účinné látky                                                                                  Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU

standardizovaný sušený mastix (Chios mastiha) 250 mg

standardizovaný sušený mastix (Chios mastiha) přispívá k normální činnosti gastrointestinálního traktu

standardizovaný výtažek (DGL) z kořene lékořice lysé (Glycyrrhiza glabra) 130 mg

standardizovaný výtažek (DGL) z kořene lékořice lysé (Glycyrrhiza glabra) antioxidant, napomáhá normálnímu trávení, podporuje normální metabolismus, imunitní systém, normální funkci střevního traktu, dýchacího systému a pokožky i kloubů

 

 

Ostatní informace

Složení                                                                     standardizovaný výzažek (DGL) z kořene lékořice lysé 130 mg,  

                                                                                standardizovaný sušený mastix (mastiha) 250 mg, želatina

Dávkování                                                             2-3 kapsle naráz za den nejlépe na lačno nebo 2 hodiny po jídle
Balení                                                                                                   20 kapslí/ obsah 9,1 g
Skladování                                                 Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.
Nežádoucí účinky                                                                                 Nejsou známy.

 

Poznámka

Při náhlé břišní příhodě (nevolnost, bolesti břicha, nechutenství, pálení žáhy atp.) užijte 1-2 kapsle s tekutinou nejlépe na prázdný či poloprázdný žaludek. Užití s jídlem nebo krátce po jídle omezuje účinnost. Pokud nedojde k citelnému zmírnění problému do zhruba 2 hodin, je možné užít novou dávku.
Při užívání léků, které způsobují poškození trávicího ústrojí, je třeba užívat GastroKit pravidelně. Lze jej užívat příležitostně, ale i dlouhodobě, pokud se poruchy trávení vracejí.

Upozornění

Přípravek není určen dětem a mladistvým do 10 let a těhotným a kojícím ženám. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování.