GastroKit podporuje zdravé trávení

GastroKit obsahuje látky, které podporují správnou funkci trávicího ústrojí, zejména žaludku. Lékořice lysá podporuje normální trávení. Účinkuje okamžitě!

čtěte: GastroKit - uklidňuje trávící ústrojí

 Cena pro členy Klubu výhod Theo Herbs je 235 Kč.

Můžeme doručit do:
24.6.2024
245 Kč
GastroKit podporuje zdravé trávení

Silná dvojka - pryskyřice mastix a lékořice

Ať už vás přepadne náhlá, nesnesitelná bolest žaludku, žaludeční křeče, zvracení, průjem nebo akutní pálení žáhy, univerzálním a velmi efektivním řešením jsou bylinky obsažené v doplňku stravy GastroKit. Tento přípravek obsahuje revoluční kombinaci čistě přírodních složek.

Jeho základem je výtažek z pryskyřice stromu pistácie mastixové, který roste výlučně na ostrově Chios v Řecku. Její účinky při léčbě mnoha zdravotních problémů ve spojení se žaludkem dokládají již starověcí Řekové. Mastix má současně protizánětlivéantibakteriální a analgetické účinky a zároveň obsahuje složku s probiotickými vlastnostmi. Proto je tato přírodní látka užitečná právě při onemocněních trávicího ústrojí.

Druhou účinnou složkou je výtažek z lékořice

Kombinace těchto rostlinných složek obsahuje více než 120 biologicky aktivních látek, které obnovují rovnováhu v narušené mikroflóře žaludečních šťáv a přispívají k ochraně sliznic a rovnováze střevní mikroflóry.

Účinné látky                                                                                  Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU

standardizovaný sušený mastix (Chios mastiha)   250 mg

standardizovaný sušený mastix (Chios mastiha) přispívá k normální činnosti gastrointestinálního traktu

standardizovaný výtažek (DGL) z kořene lékořice lysé (Glycyrrhiza glabra) 130 mg

standardizovaný výtažek (DGL) z kořene lékořice lysé (Glycyrrhiza glabra) antioxidant, napomáhá normálnímu trávení, podporuje normální metabolismus, imunitní systém, normální funkci střevního traktu, dýchacího systému a pokožky i kloubů

 

 

Ostatní informace

Složení 

standardizovaný výzažek (DGL) z kořene lékořice lysé 130 mg,  

standardizovaný sušený mastix (mastiha) 250 mg, želatina

Dávkování 2-3 kapsle naráz za den nejlépe na lačno nebo 2 hodiny po jídle
Balení 20 kapslí/ obsah 9,1 g
Skladování Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.
Nežádoucí účinky Nejsou známy.

 

Poznámka

Při náhlé břišní příhodě (nevolnost, bolesti břicha, nechutenství, pálení žáhy atp.) užijte 1-2 kapsle s tekutinou nejlépe na prázdný či poloprázdný žaludek. Užití s jídlem nebo krátce po jídle omezuje účinnost. Pokud nedojde k citelnému zmírnění problému do zhruba 2 hodin, je možné užít novou dávku.
Při užívání léků, které způsobují poškození trávicího ústrojí, je třeba užívat GastroKit pravidelně. Lze jej užívat příležitostně, ale i dlouhodobě, pokud se poruchy trávení vracejí.

Upozornění

Přípravek není určen dětem a mladistvým do 10 let a těhotným a kojícím ženám. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost THEO HERBS vznikla v roce 2017. Zaměřuje se převážně na vývoj a výrobu doplňku stravy. 

Přečtěte si celý příběh společnosti a značky THEO HERBS.

 

sada_I_pzadí,affial