Převzali jsme produkty značky Brainway.

GasTrip zdraví střev

GasTrip obsahuje výtažky ze tří druhů tropického ovoce s vysokým obsahem tříslovin. Jedná se o směs užívanou v indické medicíně pod názvem triphala po mnoho staletí k léčbě poruch zažívacího traktu. Soudobé studie obsažených látek ukázaly, že jejich účinky pozitivně ovlivňuji i řadu procesů mimo vlastní trávicí ústrojí. Primárně je však tato směs vhodná ke zvýšení motility střev a tedy i k vyprazdňování.

195 Kč
GasTrip zdraví střev
gastrip
Výprodej

Popis

Poruchy motility postihují stále více osob. Způsobuje je celá řada příčin. Poruchy motility mohou mít i další příznaky. Často je soubor trávicích obtíží, u nichž nelze zjistit jednoznačně příčinu. Přípravek primárně pomáhá šetrně odstraňovat zácpu. Umožňuje úplnější vyprázdnění a pročištění střev. Významným účinkem přípravku je jeho schopnost usmrtit některé druhy patogenních bakterií, zejména helicobacter pylori a streptococcus mutans. Jedna složka přípravku, zastoupená plodem z terminalie chebula, vykazuje i protivirovou aktivitu proti virům chřipky, cytomegalovirům a herpetickým virům (HSV-1). Antivirový účinek byl potvrzen jen u laboratorních myší. Specifické třísloviny v přípravku rovněž mají vliv na zvýšenou tvorbu antioxidačních enzymů superoxid dismutázy, katalázy a glutathion, které tvoří základní pilíř antioxidačního ochrany organismu.

 

Účinky

  • Napomáhá k normálnímu trávení
  • Podporuje přirozenou činnost střev
  • Zvyšuje přirozenou pohyblivost žaludku

 

Použití

  • Při potížích s trávením
  • Při potížích s vyprazdňováním
  • Při problémech s nadýmáním

 

Účinné látky                                                                                  Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU

výtažek z plodů rostliny Terminalia chebula

výtažek z Terminalia chebula napomáhá na normální trávení, normální činnost gastrontestinálního traktu a vylučování

výtažek z plodů rostliny Terminalia bellerica

výtažek z Terminalia bellerica napomáhá na trávení, vylučování, střevní pohyb a imunitu

výtažek z plodů rostliny Emblica officinalis

výtažek z Emblica officinalis, napomáhá na normální trávení a imunitní systém

 

 

Ostatní informace

Složení                                             Výtažky z rostlin Terminalia chebula, Terminalia bellerica a Emblica officinalis 200mg,

                                                                                                                      želatina                                         

Dávkování                                                                 1-2 kapsle denně před spaním. Zapít teplou vodou nebo čajem.

                                                      Při dlouhodobých obtížích s trávicím ústrojím je vhodné užívání zopakovat 2x ročně.

Balení                                                                                                   60 kapslí / obsah 14,7 g
Skladování                                                 Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.
Nežádoucí účinky                                                                                 Nejsou známy.

 

Upozornění

Přípravek není určen dětem a mladistvým do 15 let a těhotným a kojícím ženám. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování.