Prodromin TM proti zánětům

Prodromin je potravina pro zvláštní lékařské účely. Je určena pro řízenou výživu osob s přetrvávajícím zánětlivým a bolestí doprovázeným onemocněním.

 

Cena pro členy Klubu výhod Theo Herbs je 499 Kč.

Můžeme doručit do:
7.6.2023
599 Kč
Prodromin TM proti zánětům

Účinné látky                                                                                  Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU

Palmitoylethanolamid 300 mg

v současnosti nemá v EU schválena žádná zdravotní tvrzení

 

Ostatní informace

Složení                                                                                Palmitoylethanolamid 300 mg, Želatina

Dávkování                                                           3-4 kapsle za den s jídly, po zmírnění příznaků se dávkování snižuje                                                                                                                   na 1-2 kapsle za den.                                                                                                                           

Balení                                                                                               100 kapslí / obsah 36,5 g
Skladování                                                 Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.
Nežádoucí účinky                                                                                 Nejsou známy.
Popis pro lékaře                                                                                 Popis produktu
Příbalová informace                                                                          Příbalová informace

  

Upozornění

Přípravek musí být používán na základě doporučení lékaře, lékárníka nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy lidí. Přípravek není vhodný jako jediný zdroj výživy. Neslouží jako náhrada pestré stravy. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Nevyplňujte toto pole:
Řekli o produktu 28.2.2023 09:59
S užíváním Prodrominu mám velmi dobré zkušenosti. Na začátku roku 2019 měl s problémy s pravým loktem, bolest v kloubu, s levým loktem, bolest šlachy před kloubem, bolest levého kolena, zjištěná artróza 2. stupně. Na bolest pravého lokte mi má praktická lékařka předepsala nalgesin forte, ale to mi nepomohlo. Dříve jsem bral výživový doplněk Chalfa 2 měsíce - neúčinné. Potom mi ortopedička píchala kortikoidní injekce do obou loktů, kolena - krátkodobý účinek. Potom jsem si u všeobecné lékařky dal předepsat lék Flector v prášku – bez žádaného účinku. Používal jsem také zlatý Dolgit krém - vůbec to nepomohlo. Potom jsem se v časopise Zdraví special dozvěděl doplňku Prodromin. Při užívání 4 kapsle denně po 4 dnech jsem pocítil zlepšení. Potom jsem Prodromin doplňoval výživovými doplňky Arthropim Colagen a Omega 3 Cardio. V současnosti pravý loket mám zesílený, vydrží i větší zátěž. Ortopedička doporučovala klouby nezatěžovat. To jsou mé zkušenosti s Prodrominem.
Odpovědět
Řekli o produktu 28.2.2023 09:56
Prodromin užívam už asi pol roka, zdravotný stav sa mi mierne zlepšil. Najväčšie plus je, že mi prestali veľmi silné bolesti, takže nemusím užívať lieky proti bolesti, ktoré majú vždy nepriaznivé vedľajšie účinky. Moja diagnóza: reuma, osteoporóza artritída.
Odpovědět
Jak dlouho užívat? 28.2.2023 09:52
Dobrý den, jak dlouho je třeba užívat Prodromin po snížení problémů? Děkuji.
Odpovědět
28.2.2023 09:54
Dobrý den, po zmírnění problémů doporučujeme snížit dávku na 1 – 2 kapsle denně. Prodromin lze užívat dlouhodobě jako formu prevence v případě, že problémy mají chronickou povahu.
Revma 28.2.2023 09:45
Dobrý den, je Prodromin vhodný na revma?
Odpovědět
28.2.2023 09:48
Dobrý den, Prodromin je vhodnou volbou při revmatu.
Prodromin - pomůže mi? 28.2.2023 09:39
Dobrý den, mám zánět šlach a kloubů. Občasné bolesti páteře. Pomůže mi Prodromin?
Odpovědět
28.2.2023 09:43
Palmitoylethanolamid (Prodromin) účinkuje proti zánětu kloubů, tedy také proti chronickým bolestem. Palmitoylethanolamid má několik mechanismů účinku, rychlé a pomalejší. Může se tedy stát, že nástup analgetického účinku přichází pomaleji. Přesto jej užívejte minimálně dva měsíce. Teprve po tomto období lze řádně zhodnotit jeho účinek. Pokud je účinek po jednom měsíci nedostatečný, dávka se může zdvojnásobit. Při požadovaném dosažení rychlého analgetického účinku se v praxi osvědčilo přijmout Prodromin pod jazyk v práškové formě (vysypat obsah kapsle) jelikož je možné, že to prostřednictvím cév ve sliznici úst vede k rychlejšímu přestupu do krevního oběhu.

Společnost THEO HERBS vznikla v roce 2017. Zaměřuje se převážně na vývoj a výrobu doplňku stravy. 

Přečtěte si celý příběh společnosti a značky THEO HERBS.

 

sada_I_pzadí,affial