ViaLoxin Forte pro normální stav kloubů

ViaLoxin Forte obsahuje specifické výtažky z rostlin užívaných po staletí v orientální medicíně k uchování tělesného zdraví a podpoře imunitního systému.

Boswellia Serrata přispívá k normálnímu stavu kloubů, funkci střevního traktu, dýchacího systému a přirozené funkci srdce.

čtěte: Vialoxin Forte - Dary přírody

 

Cena pro členy Klubu výhod Theo Herbs je 449 Kč.

Můžeme doručit do:
24.6.2024
479 Kč
ViaLoxin Forte pro normální stav kloubů

Účinné látky                                                                                  Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU

výtažek z kořene harpagofytu ležatého 280 mg

výtažek z kořene harpagofytu ležatého přispívá k normálnímu stavu kloubů

výtažek z oddenku zázvoru pravého
80 mg (gingeroly > 20%)

výtažek z oddenku zázvoru pravého přispívá k normálnímu stavu kostí a kloubů

výtažek z mízy kadidlovníku pilovitého 30 mg
(boswellia serrata) (AKBBA > 30%)

výtažek z mízy kadidlovníku pilovitého (boswellia serrata) přispívá k normální funkci kostí a kloubů, dýchacího systému a střevního traktu

 

Ostatní informace

Složení

Výtažek z kořene 5% harpagosidů ležatého 280mg,

Zázvor (Zingiber officinale) extrakt z kořene 25% gingerolu 80 mg,

Boswellia serrata extrakt 65% boswelových kyselin 30 mg,

želatina (tělo kapsle)                                          

Dávkování 

4-5 kapslí za den po jídlech (2-0-2 nebo (2-1-2). Pokud dojde k ústupu obtíží, sníží se užívání na 3 kapsle za den (1- 0 - 2).Přípravek je vhodné užívat dlouhodobě.

Balení  Balení                                                                                            100 kapslí/ 45,5g 
Skladování  Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.
Nežádoucí účinky  Nejsou známy.

 

Upozornění

Přípravek není určen dětem a mladistvým do 10 let a těhotným a kojícím ženám. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Nevyplňujte toto pole:
CESTA KE KONTROLE CHRONICKÉHO ZÁNĚTU 28.2.2023 12:04
Řadu let mě trápí artritida, nejvíce pak bolesti kyčelních kloubů. Občas užívám léky proti bolesti, ale kvůli jejich nežádoucím vedlejším účinkům se jim snažím vyhýbat. Když jsem se dočetla, že záněty kloubů dokáže potlačit „ďáblův spár“, sehnala jsem si přípravek ViaLoxin Forte, který jej obsahuje. Po asi 10 dnech užívání přestaly kyčle bolet, a navíc mě přestal bolet i tenisový loket a karpální tunel, které mi vadily podstatně méně.
Odpovědět
28.2.2023 12:05
Chronický zánět vzniká a probíhá tak, že se imunitní systém snaží opravit porušenou tkáň, která je nevratně poškozená, a proto neopravitelná. Ať se jedná o klouby opotřebované věkem, průdušky poškozené kouřením nebo trávení poškozené alkoholem, imunitní systém na tyto tkáně působí tak, že je ještě více poškozuje. Ďáblův spár čili harpagofyt je pouštní rostlina, která obsahuje vůbec nejsilnější protizánětlivé látky. V přípravku ViaLoxin Forte ale nechybí ani extrakty ze zázvoru a kadidlovníku, které mají také protizánětlivé účinky. Kombinace látek ze tří rostlin dokáže útoky imunitního systému na poškozenou tkáň značně oslabit, až zastavit, takže i bolest, kterou zánět vyvolává, často odezní.

Společnost THEO HERBS vznikla v roce 2017. Zaměřuje se převážně na vývoj a výrobu doplňku stravy. 

Přečtěte si celý příběh společnosti a značky THEO HERBS.

 

sada_I_pzadí,affial