Převzali jsme produkty značky Brainway.

Brahmi antioxidant, posiluje paměť, koncentraci a výkonnost

Brahmi mírní problémy způsobené útlumem mozkové aktivity a přispívá tak k dalšímu uchování duševní svěžesti. Látky získané extrakcí z bakopy drobnolisté mají schopnost podpořit vznik nových mozkových buněk i znásobit jejich vzájemné propojení.

 

To se projeví nejen zvýšenou mentální čilostí, včetně lépe fungující paměti a schopnsoti přijímat nové informace, ale také psychickým zklidněním a vzrůstem sebedůvěry. Brahmi dokáže také eliminovat nežádoucí účinky léků (antiepileptik) a v některých případech odstranit i možné následky mozkové příhody.

295 Kč
Brahmi antioxidant, posiluje paměť, koncentraci a výkonnost
Brahmi 2021
Tip

Popis

Výtažek z rostliny Bacopa Monniera obsahuje látky, které příznivě působí na mozkové tkáně a umožňují si uchovat i zvýšit mentální svěžest navzdory věku, zejména paměť a schopnost učení.

Mozek je superpočítač, který řídí všechny tělesné procesy. Stářím ztrácí na výkonu, protože postupně odumírají jeho buňky i spoje mezi nimi. To je příčinou zhoršení paměti i dalších poznávacích funkcí, ztrácíme sebejistotu, objevují se úzkosti, ochabuje zrak i sluch. Stárnutí mozku mohou značně urychlit alkoholismus, kouření, psychotropní látky, řada léků, a nedostatek fyzické i psychické aktivity.

 

Účinky

  • Přispívá k duševnímu zdraví, působí proti stresu
  • Napomáhá soustředění
  • Zlepšuje výkonnost i paměť
  • Má antioxidační účinky

 

Použití

  • Při zhoršující se paměti
  • Při snížení schopnosti učení
  • Při problémech s koncentrací

 

Účinné látky                                                                                  Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU

výtažek z listu Bacopa Monniera L. 100mg

antioxidant, přispívá k duševnímu zdraví, napomáhá koncentraci, výkonnosti, paměti i proti stresu

 

 

Ostatní informace

Složení                                                            Výtažek z listu Bacopa Monniera L. 100mg, želatina                                           

Dávkování                                                                                        2 - 3 kapsle odděleně po jídlech
Balení                                                                                                   100 kapslí / obsah 14,6 g
Skladování                                                 Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.
Nežádoucí účinky                                                                                 Nejsou známy.

 

Poznámka

Účinky přípravku se obvykle projeví po 15-20 dnech. Přípravek lze užívat dlouhodobě. Vzájemně se může zesilovat se všemi nootropními léky nebo živinami, proto je při užívání více přípravků nutné dávat pozor na dávkování a podle potřeby je snížit. Brahmi má významný vliv i na odbourávání toxických látek v mozkové tkáni a podporuje dilataci cév.

Upozornění

Přípravek není určen dětem a mladistvým do 10 let a těhotným a kojícím ženám. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Brahmi
stress: