Brahmi posiluje paměť, koncentraci a výkonnost

Výtažek z rostliny Bacopa Monnieri obsahuje látky, které příznivě působí na mozkové tkáně a umožňují si uchovat i zvýšit mentální svěžest navzdory věku, zejména paměť a schopnost učení.

 

čtěte: Brahmi - Paměť a poznávací funkce

 

Cena pro členy Klubu výhod Theo Herbs je 255 Kč.

Můžeme doručit do:
24.6.2024
295 Kč
Brahmi posiluje paměť, koncentraci a výkonnost
Brahmi 2021
Akce Tip

Bakopa drobnolistá, také známá jako Brahmi, je rostlina pocházející z Indie a některých dalších oblastí Asie. Tato rostlina je tradičně používána v ayurvedické medicíně pro své pozitivní účinky na mozek a nervový systém.

Extrakt z bakopy drobnolisté se obvykle vyrábí z lístků a stonků rostliny. Obsahuje látky nazývané bacosidy, které jsou známé pro své protizánětlivé a antioxidantové účinky. Tyto látky mohou také podporovat růst a regeneraci nervových buněk a zlepšovat kognitivní funkce, jako je paměť, učení a soustředění.

Brahmi je přírodní produkt získaný z rostliny bakopa drobnolistá a zpracovaný přesně podle lékopisné normy Ayurvedic Pharmacopoeia. Prošel řadou klinických studií, z nichž vyplynulo, že významně zlepšuje poznávací funkce bez ohledu na věk a zdravotní stav, a dokonce přispívá k lepší náladě. Brahmi má na českém trhu skvělou pozici již plných 20 let.

Účinné látky                                                                                  Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU

výtažek z listu Bacopa Monnieri L. 100mg

antioxidant, přispívá k duševnímu zdraví, napomáhá koncentraci, výkonnosti, paměti i proti stresu

 

konzultace-zdarma 

 

Ostatní informace

Složení

Bakopa drobnolistá (Bacopa monnieri) extrakt z nati 20% bacosidů - 100 mg,

plnivo - dextróza, želatinová kapsle                        

Dávkování  2 - 3 kapsle odděleně po jídlech
Balení   100 kapslí / obsah 34,6 g
Skladování  Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.
Nežádoucí účinky  Nejsou známy.

 

Poznámka

Účinky přípravku se obvykle projeví po 15-20 dnech. Přípravek lze užívat dlouhodobě. Vzájemně se může zesilovat se všemi nootropními léky nebo živinami, proto je při užívání více přípravků nutné dávat pozor na dávkování a podle potřeby je snížit. 

Upozornění

Přípravek není určen dětem a mladistvým do 10 let a těhotným a kojícím ženám. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Nevyplňujte toto pole:
28.2.2023 12:11
Když jsem po 40 letech kantořiny odešla do penze, život se mi obrátil vzhůru nohama. Zoufale jsem postrádala elán a podněty od dětí, ztrácela jsem zájem o jinak oblíbenou četbu a společenské hry. Nedokázala jsem se pořádně na nic soustředit a propadala depresi. Soused, jehož si pro jeho vzdělání velice vážím, mi doporučil užívání Brahmi. Už po dvou týdnech užívání jsem úplně ožila, vrátil se mi zájem o dění kolem sebe i o aktivní život, úzkostné stavy zmizely. Brahmi už užívám dva roky a cítím se stále skvěle. Když jsem kdysi učila přírodopis, vůbec jsem netušila, že existuje rostlina, která člověku dokáže navrátit ztracenou duševní pohodu.
Odpovědět
28.2.2023 12:13
Doplněk stravy Brahmi obsahující extrakt mozkových živin z rostliny bakopa si za 20 let, co je na lékárenském trhu, oblíbila spousta lidí, nejen seniorů. Spolehlivě posiluje poznávací funkce jako paměť, koncentraci a schopnost učit se novým věcem, navíc přispívá k lepší náladě, protože zvyšuje tvorbu serotoninu přezdívaného hormon štěstí.

Společnost THEO HERBS vznikla v roce 2017. Zaměřuje se převážně na vývoj a výrobu doplňku stravy. 

Přečtěte si celý příběh společnosti a značky THEO HERBS.

 

sada_I_pzadí,affial