Převzali jsme produkty značky Brainway.

Rivierin vláknina přispívající ke snížení hmotnosti

Obsahuje vlákninu glukomannan, která přispívá ke snížení hmotnosti.

Rivierin obsahuje vlákninu glukomannan z jedlých hlíz zmijovce. Tato vláknina v trávicím ústrojí rychle zvětší svůj objem do té míry, že utlumí pocit hladu a zabrání zvýšeného příjmu jídla. Navíc snižuje vstřebávání sacharidů i tuků a svým objemem udržuje střeva v dobré kondici.

595 Kč
Rivierin vláknina přispívající ke snížení hmotnosti

Popis

Aktivní látkou Rivierinu je glukomannan, specifická vláknina, která ve styku s vodou zvětší svůj objem 50x i více. Vznikne tak viskózní gelová hmota, která pomalu prochází trávicím ústrojím a cestou omezuje vstřebávání tuků a sacharidů z natrávené stravy. Současně tlumí aktivitu hormonu ghrelinu, který vyvolává pocit hladu.


Glukomannan navozuje stav sytosti a optimalizuje průchodnost trávicího ústrojí i jeho vyprazdňování. Rivierin vede ke snížení tělesné hmotnosti sám o sobě, cílené omezení příjmu jídel a nápojů s vysokým obsahem tuků a sacharidů podstatně zvýší efekt jeho užívání.

Účinky

  • Přispívá k úbytku váhy
  • Snižuje zvýšenou hladinu cholesterolu v krvi
  • Navozuje pocit sytosti
  • Podporuje zdravý chod střev

 

Použití

  • Po intoxikaci alkoholem
  • Při vyčerpání organismu a v náročných situacích
  • Prevence stárnutí
  • Pro fyzickou a duševní vitalitu

 

 

Účinné látky                                                                                  

Schválená zdravotní tvrzení

Glukomannan z hlízy
obiloviny Amorphophallus rivieri 500 mg                      

 

Obsahuje vlákninu glukomannan z hlízy obiloviny Amorphophallus rivieri, která přispívá ke snížení hmotnosti. Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 3g glukomannanu denně ve třech dávkách po 1g, zapitých 1–2 sklenicemi vody, před jídlem a v rámci nízkoenergetické diety.
Pozor kapsle je nutné vždy zapít dostatečným množstvím vody! Při zapití dávky nedostatečným množstvím vody může hrozit udušení, zejména osobám s polykacími obtížemi. 

 

 

 

Ostatní informace

Složení                                                       Glukomannan z hlízy obiloviny Amorphophallus rivieri 500 mg, želatina

Dávkování                                                2 kapsle 3x za den vždy 20 - 30 minut před jídly zapít 1- 2 sklenicemi vody

                                                                       (aby bylo zajištěno, že se účinná látka dostane až do žaludku).

                                                                                    Nepřekračujte doporučené dávkování.

Balení                                                                                       150 kapslí/ obsah 85,5g
Skladování                                                 Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.
Nežádoucí účinky                                                                                 Nejsou známy.

 

Poznámky

K dosažení očekávaného příznivého účinku je třeba Rivierin užívat v rámci nízkoenergetické diety ve třech dávkách (2 kapslích) denně, a to 20-30 minut před hlavními jídly. Každou dávku je nutné zapít větším množstvím vody (nejméně 200 ml),jinak může hrozit riziko uzávěry trávicího ústrojí.

Jestliže užíváte jakékoli léky, užívejte je, pokud je to možné, nejméně půl hodiny před nebo jednu hodinu po užití dávky Rivierinu, protože přípravek může snížit jejich účinnost.

Upozornění

Přípravek není určen dětem a mladistvým do 15 let a těhotným a kojícím ženám. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování.