Převzali jsme produkty značky Brainway.

Amylasin omezuje vstřebávání škrobů a cukrů

Přípravek obsahuje látky, které omezují vstřebávání sacharidů ze stravy, čímž brání jejich přeměně na zásobní tuk.

Tento přípravek byl vyvinut jako ochrana zdraví před nadměrným příjmem sacharidů (složených cukrů) ze stravy. Objem sacharidů ve stravě činí 65-75%, z nějž většinu tvoří škroby přirozené i umělé. Přirozené jsou hlavní složkou brambor, rýže a pekárenských výrobků, umělé hojně používají velkovýrobci nejrůznějších druhů potravin jako náhražku pravých surovin, stabilizátory a konzervanty. Aby tělo dokázalo škroby a další sacharidy využít jako zdroj energie, musí je enzym alfa amyláza nejprve v trávicím ústrojí přeměnit na glukózu.

295 Kč
Amylasin omezuje vstřebávání škrobů a cukrů

Popis

Primárním zdrojem energie jsou sacharidy v podobě škrobů, jež se přemění na tělesný tuk, pokud se energie neodkladně nevydá formou fyzické námahy. Škroby ale musí trávicí enzym amyláza nejprve přeměnit na glukózu, kterou tělo dokáže využít. Amylasin obsahuje extrakt proteinů z francouzských fazolí, které činnost amylázy blokují, takže k přeměně škrobů na glukózu dojde jen v omezené míře. To přispívá k rovnováze mezi příjmem a výdajem energie a posléze i k omezení příjmu energie. Tělo pak redukovaný příjem energie kompenzuje spalováním zásobního tuku.

 

 

Účinky

  • Brání přeměně na zásobní tuk
  • Podporuje dostatek energie
  • Přispívá k normální hladině glukózy v krvi
  • Zhubnete 3 kg v průběhu 6 týdnů

 

Použití

  • Při nadváze
  • Při zvýšené hladině glukózy v krvi
  • Pro udržení zdravého životního stylu
  • Vhodný pro diabetiky

 

                      Účinné látky                                                                              Schválená zdravotní tvrzení     

výtažek z bobů francouzských fazolí 400 mg ( fazeolin 8mg)                        V současnosti nemá v EU schválena žádná zdravotní tvrzení

 

 

Ostatní informace

Složení                                                       Výtažek z bobů francouzských fazolí 400 mg ( fazeolin 8mg), želatina(obal kapsle) 
Dávkování                                                                      1 kapsle 2x - 4x za den 15 - 30 minut před hlavními jídly
Balení                                                                                       50 kapslí /obsah 23,3g
Skladování                                                 Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.
Nežádoucí účinky                                                                                 Nejsou známy.

 

Upozornění

Přípravek není určen dětem a mladistvým do 18 let a těhotným a kojícím ženám. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování.