Převzali jsme produkty značky Brainway.

Taxi Bioflavanol Forte s extra silou vitamínu C

Taxifolin v přípravku Taxi je univerzální antioxidant, který působí ve všech tělesných orgánech. Vyniká nejen silou účinku, ale zejména předčí všechny antioxidanty mnohahodinovým působením jediné dávky. Většina antioxidantů, včetně vitamínů C a E, je do tří hodin od užití dávky zcela neúčinná.

Taxifolin poskytuje významnou podporu tělu při léčbě diabetu, ischemické choroby srdeční a onkologických onemocněních, nemocí, jejichž progresi volné radikály urychlují. Vitamín C, který přispívá mimo jiné k normální funkci imunitního systému a také ke snížení míry únavy a vyčerpání.

420 Kč
Taxi Bioflavanol Forte s extra silou vitamínu C

Popis

Volné radikály jsou příčinou vzniku mnoha onemocnění a ve všech případech podporují postup nemocí. Jedná se o přirozené i umělé formy kyslíku a vodíku, které mají schopnost poškodit genetickou výbavu a vyvolat tak v kterémkoli orgánu rakovinotvorný proces, ale i četné jiné poruchy. Je prokázáno, že volné radikály zásadním způsobem přispívají k procesu stárnutí organismu. Nebezpečnými zdroji volných radikálů jsou kouření, UV záření, nadměrná konzumace alkoholu, chemikálie používané při výrobě nábytku a bytových doplňků i některé léky, převážně onkologické. Destruktivní sílu odnímají volným radikálům antioxidanty. Je známo asi tisíc antioxidačních látek, naprostá většina z nich pochází z rostlin. Rostlinná strava je také jejich hlavním zdrojem.

Jednotlivé formy volných radikálů i antioxidantů se liší silou účinků. Pokud nejsme schopni dodržovat optimální životosprávu a živit se v hojné míře rostlinnou stravou, můžeme v zájmu ochrany zdraví užívat antioxidanty ve formě doplňků stravy.

 

Účinky

  • Přispívá k obranyschopnosti organismu
  • Snižuje únavu a vyčerpání
  • Přispívá k tvorbě kolagenu
  • Pozastavuje předčasné stárnutí buněk

 

Použití

  • Po zvýšené únavě
  • Jako prevence před onemocněním
  • Při oslabení imunitního systému
  • Přispívá k vyváženému stavu organismu

 

 

Účinné látky                                                                                  

Schválená zdravotní tvrzení

Vitamín C 120mg (referenční hodnota příjmu 150%)                    

 

Vitamín C (kyselina askorbová) je v organismu nezbytná pro řadu metabolických procesů.
Vitamín C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, zubů a kůže, přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy a k normální psychické činnosti, napomáhá k normální funkci imunitního systému a k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm, napomáhá k ochraně buněk před oxidativním stresem a přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a k regeneraci redukované formy vitaminu E.

výtažek z kůry modřínu Gmelinova ( 83% taxifolinu) 115mg

v současnosti nemá v EU schválena žádná zdravotní tvrzení

 

Ostatní informace

Složení                                                       Vitamín C 120mg (referenční hodnota příjmu 150%), výtažek z kůry

                                                                      modřínu Gmelinova ( 83% taxifolinu) 115mg, želatina

Dávkování                                                                                 1 Kapsle ráno po jídle

Balení                                                                                       30 kapslí /obsah 9g
Skladování                                                 Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.
Nežádoucí účinky                                                                                 Nejsou známy.

 

Poznámky

Přípravek Taxi TM obsahuje 100% denní dávky, vyšší dávkování nepřinese žádný prospěch navíc. Po využívání balení se doporučuje užívání na 10 dnů přerušit a pak v užívání pokračovat. Denní dávku je vhodné užít ráno se snídaní.

Upozornění

Přípravek není určen dětem a mladistvým do 15 let a těhotným a kojícím ženám. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování.