Mevalen Plus pro podporu usínání

Mevalen Plus pro podporu usínání a kvality spánku. Obsahuje kozlík lékařský, který podporuje relaxaci, spánek a usínání.

Cena pro členy Klubu výhod Theo Herbs je 89 Kč.

Můžeme doručit do:
4.6.2024
99 Kč
Mevalen Plus pro podporu usínání
Mevalen PLUS CZ
Novinka Tip

Účinné látky                                                    Schválená zdravotní tvrzení

 

L-Tryptofan                   

 

v současnosti nemá v EU schválena žádná zdravotní tvrzení

 

Mučenka pletní (Passiflora incarnata)

Mučenka je pro své účinky využívána v tradiční medicíně už dlouhé roky. Podporuje lepší usínání a pozitivně působí na problémy s nespavostí. Napomáhá k uklidnění nervového vypětí, aniž by unavovala, tlumila pozornost nebo soustředěnost. 

Meduňka lékařská (Melissa officinalis)

Meduňka, přezdívaná taky elixír života nesměla v našem složení chybět. Je známa svými blahodárnými účinky na stres a spánek již od pradávna. Meduňka napomáhá k uklidnění nervové soustavy, ke snížení stresu, napětí a zpříjemňuje spánek. Podporuje normální činnost trávení. 

Kozlík lékařský (Valeriana officinalis)

Kozlík lékařský pomáhá snižovat úzkostné stavy a podporuje spánek. Látky v kozlíku lékařském také pomáhají uvolnit křeče a napětí v těle, tlumí srdeční neurózu a podrážděnost. Pomáhá také při špatném trávení. 

Višeň obecná (Prunus cerasus)

Višeň obecná podporuje normální funkce dolních močových cest - vylučování.

Niacin (Vitamín B3)

Niacin přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, normální činnosti nervové soustavy, normální psychické činnosti, snížení míry únavy a vyčerpání.

Vitamín B6 

Vitamin B6 napomáhá k normální syntéze cysteinu, energetickému metabolismu, činnosti nervové soustavy, metabolismu homocysteinu, metabolismu bílkovin a glykogenu, normální psychické činnosti, tvorbě červených krvinek, přirozené funkci imunitního systému, snížení míry únavy a vyčerpání a k regulaci hormonální aktivity.

                   ​

 

Ostatní informace

Složení

L-tryptofan 150mg, L-theanin (z extraktu zeleného čaje) 60mg, 

Višeň obecná (Prunus cerasus) extrakt z plodu 10:1 60mg, 

Mučenka pletní (Passiflora incarnata) extrakt z květu 10:1 50mg, 

Meduňka lékařská (Melissa officinalis) extrakt z květu 10:1 20mg, 

Kozlík lékařský (Valeriana officinalis) extrakt z kořene 4:1 20mg, 

Niacin (nikotinamid) 8mg  (50 % RHP),  

Vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid) 1,4 mg (100 % RHP)

RHP – referenční hodnota příjmu. Obal kapsle obsahuje hydroxypropylmethylcelulózu. Protispékavá látka hořečnaté soli mastných kyselin rostlinnéh                                                                                       

Dávkování 

1 až 2 kapsle asi hodinu před spaním, zapít tekutinou. Vhodné pro dlouhodobé užívání.

Balení  30 kapslí
Skladování  Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.
Nežádoucí účinky Nejsou známy.

 

Upozornění

Přípravek není určen dětem, těhotným a kojícím ženám. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování.

                   

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Nevyplňujte toto pole:
lepší spánek 24.10.2022 20:07
Před užíváním tohoto přípravku jsem měla často problémy s usínáním. Trvalo mi dlouho než jsem si zklidnila mysl, abych byla schopná usnout. Zatímco partner vedle mě už hodinku spokojeně chrněl, já se furt převalovala ze strany na stranu a žádná "babská" rada mi nezabrala, abych lépe usnula. Když už se mi konečně večer podařilo usnout neustále jsem se v noci budila při každém partnerově otočení, při každém autě, které projelo kolem domu. Když jsem začala užívat 1 prášek večer před spaním výsledky usínání bylo o trochu lepší, ale v noci jsem se stále budila. Když jsem ale zvýšila dávku na 2 prášky večer před spaním, usínala jsem díky tomu podstatně rychleji a v noci jsem se občas ani nevzbudila a když, tak např. jen jednou. Cítila jsem se díky tomu ráno odpočatěji, než když jsem tento přípravek neužívala.
Odpovědět
kvalitnější spánek 23.10.2022 17:47
Přípravek jsem užíval cca 1 měsíc. Již po druhém dnu se dostavily výsledky v podobě hlubšího a tím pádem kvalitnějšího spánku. Ráno jsem se budil více odpočatý. Zdály se mi sny. Z počátku užívání, cca3 dny, jsem měl horší start do dalšího dne. Cítil jsem se ještě zhruba dvě hodiny v útlumu, proto jsem si tabletku začal brát dříve před spánkem ( 2 hodiny). Na samotné usínání to na mě vliv nemělo, ale samotný spánek byl určitě kvalitnější. Žádné negativní vlastnosti s kombinací s tímto přípravkem jsem na sobě nepozoroval.
Odpovědět

Společnost THEO HERBS vznikla v roce 2017. Zaměřuje se převážně na vývoj a výrobu doplňku stravy. 

Přečtěte si celý příběh společnosti a značky THEO HERBS.

 

sada_I_pzadí,affial