Magnesium + B6

Hořčík podporuje správnou činnost nervové soustavy, normální činnost svalů, psychickou činnost a udržení normálního stavu kostí a zubů.

Vitamin B6 přispívá k normální psychické činnosti, normální tvorbě červených krvinek, přirozené funkci imunitního systému, snížení míry únavy a vyčerpání a regulaci hormonální aktivity.

Cena pro členy Klubu výhod Theo Herbs je 99 Kč.

Můžeme doručit do:
24.6.2024
99 Kč
Magnesium + B6
Magnézium + B6 CZ
Akce Novinka Tip

Hořčík je minerál, který hraje důležitou roli v mnoha funkcích těla. Je nezbytný pro správnou funkci svalů a nervové soustavy, regulaci srdečního rytmu a udržování zdravých kostí a zubů.

Dobrými zdroji hořčíku jsou například ořechy, semena, celozrnné výrobky, tmavá čokoláda, avokádo, banány a některé druhy ryb a mořských plodů. Hořčík je také obsažen v některých druzích minerálních vod.

Nedostatek hořčíku může vést k řadě zdravotních problémů, jako jsou svalové křeče, únava, podrážděnost, nespavost, zvýšené riziko srdečních chorob a osteoporózy. 

Vitamin B6, také známý jako pyridoxin, hraje klíčovou roli v mnoha funkcích těla. Patří do skupiny osmi vitaminů B, které jsou důležité pro zdraví kardiovaskulárního, nervového, imunitního a trávicího systému.

Hlavní funkce vitaminu B6 jsou:

  • podpora metabolismu a využití bílkovin, tuků a sacharidů
  • syntéza neurotransmiterů, jako je serotonin a dopamin, které ovlivňují náladu a chování
  • podpora tvorby červených krvinek
  • podpora imunitního systému
  • podpora hormonálních funkcí

Zdrojem vitaminu B6 jsou například potraviny jako drůbeží, rybí, hovězí nebo vepřové maso, banány, avokádo, ořechy a semena, brambory, brokolice, mrkev, špenát a celozrnné obiloviny. Nedostatek vitamínu B6 může vést k různým zdravotním problémům, včetně anémie, depresivních stavů, křečí, zhoršené imunity a poruch metabolismu.

 

Účinné látky Schválená zdravotní tvrzení
Hořčík (citrát hořečnatý) Hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, přispívá k elektrolytické rovnováze, přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy, svalů, syntéze bílkovin, psychické činnosti, normálnímu stavu kostí, normálnímu stavu zubů, podílí se na procesu dělení buněk.
Vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid) Vitamin B6 přispívá k normální syntéze cysteinu, k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy, k normálnímu metabolismu homocysteinu, k normálnímu metabolismu bílkovin a glykogenu, k normální psychické činnosti, k normální tvorbě červených krvinek, k normální funkci imunitního systému, ke snížení míry únavy a vyčerpání, k regulaci hormonální aktivity.

 

Ostatní informace
Složení

Hořčík (citrát hořečnatý) 100 mg. RHP 26,7%.

Vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid) 2,8 mg. RHP 200%.

obal kapsle: želatina

Dávkování 1 až 2 kapsle denně, zapít tekutinou.
Balení 30 kapslí / 23,2g
Skladování Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.
Nežádoucí účinky Nejsou známy.

 

Upozornění

Přípravek není určen dětem do 3 let a těhotným a kojícím ženám. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost THEO HERBS vznikla v roce 2017. Zaměřuje se převážně na vývoj a výrobu doplňku stravy. 

Přečtěte si celý příběh společnosti a značky THEO HERBS.

 

sada_I_pzadí,affial