Naturgreen Green Coffee Bean Extract Blend - 120 kapslí

Seznamte se s nejnovějším trendem na hubnutí , kterým je nová komplexní formule kombinující Green Coffee Bean &Garcinia Cambogia & Grenn tea & Psyllium Husk

 

Tato novinka je nejsilnější originální výrobek obsahující jako jednu se složek Green Coffee Bean Extract ve standardizovaném poměru 10:1. Tento obsah účinných látek je v našem výrobku zaručen, protože jej dovážíme přímo od výrobce, který jej testuje ve svých laboratořích. Standardizovaný extrakt obsahuje 50% polyfenolů a minimálně 50% kyseliny chlorogenové. 

Položka byla vyprodána…
Můžeme doručit do:
17.8.2022
349 Kč
Naturgreen Green Coffee Bean Extract Blend - 120 kapslí
Naturgreen Green Coffee Bean Extract Blend - 120 kapslí
Výprodej

 

Náš nový produkt Green Coffee Bean Extract Blend je přesně to, oč nás již několik let zákazníci žádali. Nabízíme Vám produkt, který pomáhá při kontrole váhy a má „termogenní“ efekt s antioxidačními účinky. Je založen na nejnovějších trendech v oblasti hubnutí a garantuje špičkové výsledky. 

Balení obsahuje vždy 500 mg extraktu ve 120 ks čirých přírodních dvoudílných HPMC kapslích. Bez želatiny, barviv a jakýchkoliv zbytečných pojiv a éček!!! 

Tento nový produkt obsahuje komplexní formule 4 látek ,které  se navzájem  podporují, dokáže vzájemně potlačit  chuť k jídlu spalovat tuky  a navodit  pocit sytosti .Výrobek  je složen - namíchán  z nejlepších surovin a extraktů , které svojí patentovanou kombinací  a  silou dokáží podpořit  všechna  Vaše očekávání pro nejlepší a nejúčinnější  snižování Vaší váhy.

Použité suroviny jsou zcela přirozené, a pocházející pouze ze zelených přírodních zdrojů. Jedná se o bezpečné a prověřené složky, které Vám pomohou dosáhnout co nejrychleji požadovaných výsledků a to v kombinaci s vhodným tréninkem a stravou.

Prospěšné složky jsou kombinovány, tak aby se silnější a účinnější hubnutí stalo prioritou ,ale byl při tom zachován co nejnižší-nejmenší  výskyt vedlejších účinků s jojo efektem . Například  účinná  složka CGA která je v naší  komplexní formuli obsažena je  nejen silným antioxidantem, ale v takto vysoké dávce se již může příznivě podílet i na metabolismu cukrů. Tím  tak nabízí našemu tělu dodatečný zdroj energie, který by jinak ve velké míře směřoval do kritických partií ve formě tuku.

Každá dávka-formule  naší kapsle obsahuje účinné přesně stanovené množství extraktu ze Zelené kávy, Garcinie cambogie, Zeleného čaje a Jitrocele Indického. To není jednoduše jako jiné „pilulky“ na trhu, které jsou všechny stejné a obsahují většinou pouze jednu účinnou látku ovoce nebo bylinu.

Jak tedy Green Coffe Bean Extrakt pomáhá?

  • Zpomaluje- omezuje vstřebávání glukózy / cukru do krevního oběhu. Neexistuje tedy nahromadění tuku v těle, protože cukr se změní na tuk, a GCA ho spálí a tím přispívá  k vyrovnanému profilu cukru v krvi a díky  tomu budete mít menší chuť na sladké.
  • Neutralizuje  přebytečnou  glukózu-6-fosfatázy  ta je nezbytná pro většinu lidí, tak aby bylo dosaženo optimální kontroly glukózy . 
  • Kyselina Chlorogenová také zvyšuje protein signálu inzulinových  receptorů v jaterních buňkách tím přispívá  ke snížení ukládání tělesného tuku.  
  • Po jídle stimuluje organismus, který rychleji začne využívat uložené tukové zásoby.    
  • Díky vysokým 50% hodnotám polyfenolů má silný antioxidační účinek a tím pomáhá, udržovat zdravé tělo.      
  • Užívání  zelené kávy eliminuje záchvaty hladu a neustálou chuť k jídlu.      
  • Má nejvyšší indikátor ORAC (informující o množství antioxidantů, které mají jednu z klíčových funkci  při hubnutí) ze všech dostupných na trhu přípravků na hubnutí.      
  • Naše káva obsahuje nejsilnější extrakt zrna zelené kávy GCA 10:1 (50% kyselina chlorogenová, 50% polyfenolů (vše je  standardizováno )
  • Obsahuje pouze minimum 2% přírodního kofeinu, a tím nedráždí organismus

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení