Převzali jsme produkty značky Brainway.

Vánoční balíček pro muže ErectilMAX + dárek

Vánoční balíček pro muže obsahuje 3 balení ErectilMAX a PrevetilMAX pro podporu imunity jako dárek. Navíc extra dárek tyčinky na odstraňování nečistit z očí TheoVISION. Jedná se o naprosto světovou novinku. Poštovné zdarma.

 

ErectillMAX má v každé tobolce mnoho účinných látek ( L-arginin, Kotvičník, Maca, Korejský kořen a zinek …), které mají příznivý vliv na několik aspektů našeho celkového zdraví, kromě podpory mužské síly se budete moci těšit i z většího množství energie a vitality . Obsažený Kotvičním zemní je ideální bylinou pro dnešní uspěchanou a vyčerpávající dobu. Přináší velké množství příznivých benefitů mužskému organismu. Obnovuje energii a vitalitu při vysokém pracovním nasazení, což ocení především lidé ve středních letech.

Kvalita partnerského života zcela zásadním způsobem ovlivňuje harmonii partnerského vztahu.

999 Kč
Vánoční balíček pro muže ErectilMAX + dárek
erectilMAX vanoce plus darek
Akce Tip

Popis

Problémy s erekcí trápí řadu mužů, kteří se bojí, že nebudou připraveni, když je potřeba a že díky nim nedojde k uspokojení partnerky. Příčin problémů je mnoho. ErectilMAX obsahuje látky, které mají kladný vliv na řadu z nich.

Obsahuje vyvážené kombinace speciálně upravovaných účinných látek (L-argininu a Kotvičníku), jejichž dlouhodobé užívání pozitivně působí na mužskou sílu.

ErectilMAX užívejte 2 kapsle ideálně hodinu před partnerskou aktivitou. Jednorázové užití vykazuje zřetelně nižší efekt než pravidelné užívání.

  

Účinky

  • Získání energie a celkové vitality
  • Častější chuť na chvíle s partnerkou
  • Podpora plodnosti a vitality
  • Podpor fyzického a duševního zdraví
  • Podpora kardiovaskulárního systému

 

Použití

  • Snížené libido
  • Úbytek mužské síly
  • Při úbytku energie

 

   Účinné látky                                                                                   Účinky

L-arginin hydrochlorid
                  

 

L-arginin hydrochlorid  je doplněk stravy, který se podílí na syntéze bílkovin v těle člověka, je vhodný pro sportovce a milovníky vysoce intenzivních tréninků. Nedráždí žaludek. L-argininu může pomoci snížit hodnoty systolického (vyšší číslo) a diastolického (spodní číslo) krevního tlaku. L-arginin je potřebný pro produkci oxidu dusnatého, který je nezbytný pro dobré prokrvení.

Kotvičník zemní

Kotvičník podporuje kardiovaskulární soustavu: pomáhá udržovat obsah železa v krvi, normální srážlivost krve, napomáhá jejímu čištění. Zklidňuje nervový systému, posiluje touhu a výkonnost. Tonizuje svaly, dodává energii, posiluje imunitu. Blahodárně působí na dýchací systém, kůži a dásně.

Maca extrakt z kořene

Maca pomáhá při léčbě chorob spojených s oslabením organismu. Je bohatá na látky podporující růst svalové hmoty a vytrvalost, zrychluje regeneraci svalů. Podporuje mentální zdraví. Pomáhá při chronické únavě a pomáhá navrátit organismu sílu a vitalitu.

Korejský ženšen

Korejský ženšen pomáhá udržovat duševní výkonnost, posiluje paměť a schopnost soustředění. Povzbuzuje při únavě a vyčerpání, stimuluje vitalitu, fyzický výkon a mužskou sílu. Podporuje krevní oběh, přispívá k udržování normální hladiny glukózy v krvi.

Zinek

Stejně, jako třeba vitamín C a vitamín D podporuje činnost naší obranyschopnosti a imunitního systému. Zinek se podílí na velmi složitém procesu, který přispívá k regeneraci pokožky a zvyšuje její elasticitu. Pomáhá udržovat stabilní hladinu cukru v krvi. Jeho užíváním můžeme snížit riziko onemocnění souvisejících s přibývajícím věkem, jako je chronický zápal plic nebo infekce.

 

Černý pepř

Černý pepř je bohatý na antioxidanty a je protizánětlivý, což pomáhá uklidnit žaludeční vředy. Černý pepř také pomáhá posílit obranyschopnost sliznice. Stimuluje pocení a močení, což pomáhá odstraňovat toxiny z těla. Piperin obsažený v černém pepři působí jako významný stimulant centrální nervové soustavy, stimuluje krevní oběh, zvedá krevní tlak a podporuje zásobování orgánů živinami i kyslíkem. Subjektivně v nás může piperin vyvolávat pocit přívalu energie a zbystření smyslů. Všeobecně můžeme jednoznačně říci, že zvýšené prokrvení orgánů zároveň zvyšuje citlivost na podněty. Mimo jiné i proto je považován za účinné přírodní afrodisiakum.

 

Ostatní informace

Složení                                                         Vitamín D3, Vitamín C, Kvasničný beta glukan, Echinacea, Rakytník, Zinek

                                                                                                     

Dávkování                                                                      2x denně 1kapsli zapít po jídle
Balení                                                                                               60 kapslí
Skladování                                                 Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.
Nežádoucí účinky                                                                                 Nejsou známy.

 

Upozornění

Přípravek není určen dětem, těhotným a kojícím ženám. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování.