Převzali jsme produkty značky Brainway.

Vánoční balíček pro celou rodinu + dárek

Vánoční balíček pro celou rodinu obsahuje 3 balení PreventilMAX pro podporu imunity,  ErectilMAX pro podporu mužské síly,  StillSlim pro štíhlou linii a jedno balení Dreamly pro dobrý spánek jako dárek. Navíc extra dárek tyčinky na odstraňování nečistit z očí TheoVISION. Jedná se o naprosto světovou novinku. Poštovné zdarma.

 

PreventilMAX má v každé tobolce mnoho účinných látek (echinacea, rakytník, vitamín C, vitamín D, betaglukany, zinek…), které mají příznivý vliv na několik aspektů našeho celkového zdraví, kromě podpory imunity se budete moci těšit i z většího množství energie a elánu. Obsažený Betaglukan je jedinečný komplexní polysacharid přírodního původu, který dokáže podporovat obranné reakce organizmu a ochraňovat ho proti bakteriálním a parazitárním chorobám.

1 679 Kč
Vánoční balíček pro celou rodinu + dárek
vanoce rodinne baleni plus theovision
Akce Tip

Popis

I když nám 21. století přináší spousty možností, potýkáme se s dlouhodobým vyčerpáním, stresem a sníženou imunitou. To vše se promítá na naší horší odolnosti a tělesné energii. S PreventilMAXEM se ale brzy vrátíte do své prvotřídní formy. Přesně takto funguje náš PreventilMAX.

Když máme moc stresu v našem životě, může to mít za následek horší fungování imunitního systému. To znamená, že na vás sedne každý druhý bacil, se kterým se potkáte. Aby k tomu nedocházelo, není od věci dopřát si pořádnou dávku echinacei, rakytníku, vitamínu C nebo vitamínu D3.

 

Účinky

  • Podpora obranyschopnosti organismu
  • Snižuje míru únavy a vyčerpání
  • Ochrana buněk před oxidačním stresem
  • Pro ochranu proti bakteriím a parazitním chorobám

 

Použití

  • Při zvýšené únavě
  • Prevence proti onemocněním
  • Vhodný v chřipkové sezóně

 

                      Účinné látky                                                                                   Účinky

Vitamín C                  

 

Vitamín C přispívá k normální funkci imunitního systému, podporuje přirozenou obranyschopnost, přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Také je vysoce ceněný pro své antioxidační účinky, které chrání buňky před poškozením a před předčasným stárnutím. 

Betaglukan

Betaglukan posiluje imunitu a pomáhá při infekcích i nádorových onemocněních. Polysacharid betaglukan díky svému složení ve střevech aktivuje buňky zvané makrofágy, které následně pohlcují a ničí infekční organismy i rakovinné buňky. Velký vliv má také na zvýšení obranyschopnosti organismu.

Echinacea

Echinacea je bylinka, která je známá pro své příznivé účinky na horní cesty dýchací. Kromě jiného je bohatá na antioxidanty, takže zmírňuje dopady oxidačního stresu a léčí různé typy zánětů. Echinacea přispívá k normální funkci imunitního systému a podporuje přirozenou obranyschopnost.

Rakytník

Rakytník má biostimulační účinky, výrazně podporuje imunitní systém, zvyšuje odolnost proti infekcím a stresu. Podporuje tvorbu žluči a trávicích enzymů, léčí žaludeční vředy. Stimuluje činnost jater a plic, pomáhá při plicních onemocněních a zlepšuje krevní oběh.

Zinek

 Stejně, jako třeba vitamín C a vitamín D podporuje činnost naší obranyschopnosti a imunitního systému. Zinek se podílí na velmi složitém procesu, který přispívá k regeneraci pokožky a zvyšuje její elasticitu. Pomáhá udržovat stabilní hladinu cukru v krvi. Jeho užíváním můžeme snížit riziko onemocnění souvisejících s přibývajícím věkem, jako je chronický zápal plic nebo infekce.

 

Vitamin D3

Vitaminu D3 se často říká sluneční vitamin. Lze ho totiž do těla částečně získat ze slunce v létě a má také schopnost chránit před infekcemi a v zimních měsících i před prochladnutím. Ovlivňuje více než 200 procesů v těle a jeho účinek je potvrzený mnoha výzkumy. Vitamín D3 přispívá k normální funkci imunitního systému a podporuje přirozenou obranyschopnost. Kromě pozitivního vlivu na naši obranyschopnost a imunitní systém je nepostradatelný pro zdraví našich kostí. Přispívá k udržení normální činnosti svalů a normálního stavu zubů. Podílí se na procesu dělení buněk. Přispívá k normálnímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu a podporuje udržení normální hladiny vápníku v krvi.

Vitamin B6

Vitamin B6 napomáhá k normální syntéze cysteinu, energetickému metabolismu, činnosti nervové soustavy, metabolismu homocysteinu, metabolismu bílkovin a glykogenu, normální psychické činnosti, tvorbě červených krvinek, přirozené funkci imunitního systému, snížení míry únavy a vyčerpání a k regulaci hormonální aktivity.

 

Ostatní informace

Složení                                                         Vitamín D3, Vitamín C, Kvasničný beta glukan, Echinacea, Rakytník, Zinek

                                                                                                     

Dávkování                                                                      2x denně 1kapsli zapít po jídle
Balení                                                                                               60 kapslí
Skladování                                                 Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.
Nežádoucí účinky                                                                                 Nejsou známy.

 

Upozornění

Přípravek není určen dětem do 3 let a těhotným a kojícím ženám. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování.