Magnesium + B6

Značka: HERBS PLANET

Hořčík podporuje správnou činnost nervové soustavy, normální činnost svalů, psychickou činnost a udržení normálního stavu kostí a zubů.

Vitamin B6 přispívá k normální psychické činnosti, normální tvorbě červených krvinek, přirozené funkci imunitního systému, snížení míry únavy a vyčerpání a regulaci hormonální aktivity.

Můžeme doručit do:
14.12.2022
229 Kč
Magnesium + B6
Značka: HERBS PLANET
magnesium+b6
Novinka Tip
Účinné látky Schválená zdravotní tvrzení
Hořčík (citrát hořečnatý) Hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, přispívá k elektrolytické rovnováze, přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy, svalů, syntéze bílkovin, psychické činnosti, normálnímu stavu kostí, normálnímu stavu zubů, podílí se na procesu dělení buněk.
Vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid) Vitamin B6 přispívá k normální syntéze cysteinu, k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy, k normálnímu metabolismu homocysteinu, k normálnímu metabolismu bílkovin a glykogenu, k normální psychické činnosti, k normální tvorbě červených krvinek, k normální funkci imunitního systému, ke snížení míry únavy a vyčerpání, k regulaci hormonální aktivity.

 

Ostatní informace
Složení

Hořčík (citrát hořečnatý) 100 mg. RHP 26,7%.

Vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid) 2,8 mg. RHP 200%.

obal kapsle: želatina

Dávkování 1 až 2 kapsle denně, zapít tekutinou.
Balení 30 kapslí / 23,2g
Skladování Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.
Nežádoucí účinky Nejsou známy.

 

Upozornění

Přípravek není určen dětem do 3 let a těhotným a kojícím ženám. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HERBS PLANET je nová značka společnosti THEO HERBS PHARMA s.r.o. Vznikla převážně na základě podnětů našich zákazníků. V budoucnu budou do této značky přibývat stále nové a nové produkty.