Naturgreen Zubní kartáček – Bamboo KIDS JUNIOR 1 ks

100% přírodní bambusový zubní kartáček Bamboo Naturgreen kids and junior se speciálními a přesně tvarovanými zakřivenými štětinkami.

Můžeme doručit do:
24.6.2024
69 Kč –20 % 55 Kč
Naturgreen Zubní kartáček – Bamboo KIDS JUNIOR 1 ks
Naturgreen Zubní kartáček – Bamboo KIDS JUNIOR 1 ks
Výprodej
69 Kč –20 %

Štětiny jsou jedním z nejdůležitějších prvků dobrého zubního kartáčku. Naše měkká vlákna a zastřižení vláken – štětinek s výklenkem se dokonale přizpůsobí tvarů zubů i rovnátek. Zužující a tvarované štětinky umožní ještě větší pružnost a štíhlost dostat hlouběji pod linií dásní a dále mezi zuby a dosáhnout ještě lepší čistící účinek.

• speciálně tvarované štětinky
• bez toxických BPA a ftalátů
• jemné a měkké soft štětinky
• šetrné pro zuby a dásně
 

Kartáčky jsou 100% ekologicky plně rozložitelné ,neobsahují ftaláty, těžké kovy ani bisfenol A. Obal kartáčku je vyroben z recyklovaného papíru. Speciální a přesně tvarované zakřivené štětinky jsou optimální pro vyčištění, ale i šetrnější pro vaše zuby a dásně. Úzké a speciálně tvarované štětiny kartáčku pro jednodušší čištění zubů i v mezizubních prostorách. Patentovaný zástřih a tvar štětin umožňuje lepší rozrušování plaku v poddásňovém žlábku než u plochých a širokých kartáčků.

Použití: Rozbalte nový zubní kartáček a propláchněte ho vždy před prvním použitím v teplé vodě. Po každém použití opláchněte kartáček a štětiny pod tekoucí vlažnou vodou. Kartáček vždy uložit hlavičkou směrem nahoru na suché místo tak, aby mohl vyschnout, přičemž se nesmí dotýkat ostatních zubních kartáčků.

Složení: Materiál těla ručka je 100% ekologický a karbonizací upravený ručně broušený bambus. Štětinky - hygienicky certifikovaný materiál nylon- DuPont. Jemnost štětinek je klasifikována jako „soft“, tedy  jemná, což je ideální měkkost pro ústní hygienu bez nebezpečí poškození dásní a zubní skloviny.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: