Převzali jsme produkty značky Brainway.
THEO HERBS - Přírodní doplňky stravy
3Dmodel Amylasin (002)
295 Kč

Přípravek obsahuje látky, které omezují vstřebávání sacharidů ze stravy, čímž brání jejich přeměně na zásobní tuk. Tento přípravek byl vyvinut jako ochrana zdraví před...

6177
Stillslim 5x CISTY+CAJ
2 099 Kč

Zvýhodněné pětibalení kapslí StillSLIM + čaj na detoxikaci organismu od společnosti THEO HERBS zdarma. StillSLIM je přírodní doplněk stravy, který přispívá snížení tělesné...

PETIBALENI STILLSLIM - DAREK
STILLSLIMMAX 3X OBLOZENY
1 299 Kč

Zvýhodněné trojbalení. Přírodní doplněk stravy, který přispívá snížení tělesné hmosnosti a k přirozené hladině cukru v krvi. StillSLIM obsahuje aktivní látky pro podporu...

TROJBALENI STILLSLIM
PREVENTILMAX 3x obloha
799 Kč

Zvýhodněné trojbalení PreventilMAX / 180 kapslí Přírodní doplněk stravy pro podporu imunity a obranyschopnosti. Podporuje kardiovaskulární systém a snižuje míru únavy a...

PREVENTILMAX2

Přírodní doplňky stravy

Při výrobě doplňků stravy Theoherbs si zakládáme na pouze kvalitních složkách, které jsou pro každý produkt optimálně navrženy tak, aby efektivně účinkovaly na každou oblast použití. Společnost Theo Herbs vlastní množství patentů a každý náš produkt obsahuje optimální kombinaci účinných látek.

Produkty Theo Herbs jsou 100% přírodní.

Zaměřujeme se komplexně na posílení Vašeho zdraví, podporu imunity a vitálního života v oblasti fyzického i duševního zdraví.
V portfoliu přírodních doplňků stravy naleznete produkty na hubnutí, podporu imunity, detoxikaci, zlepšení psychického zdraví či kvalitní spánek.

 

Doplňky stravy na hubnutí

Doplňky stravy na hubnutí Theo Herbs obsahují komplex účinných látek, které potlačují chuť k jídlu, působí na odbourávání tuků a zlepšují spalování přijatých kalorií. Vyzkoušejte např. vlajkový produkt s patentovaným složením Theo Herbs StillSLIM či přírodní vlákninu Rivierin.

 

Přírodní doplňky stravy Theo Herbs pro podporu imunity, spánku i látkové výměny

Společnost Theo Herbs se zaměřuje také na posílení imunity přírodními doplňky. Podpora imunity je vhodná při duševním či fyzickém oslabení organismu i jako prevence. Účinná kombinace antioxidantů brání stárnutí buněk, bojuje s volnými radikály a pozitivně ovlivňuje obranyschopnost organismu. Betaglukany, echinacea, rakytník a další složky ve vyváženém složení doplňku stravy PreventilMAX Vás ochrání před nemocemi v jakémkoliv období.

 

Doplňky stravy pro kvalitní spánek

Dále nabízíme doplňky stravy pro kvalitní spánek a podporu regenerace organismu během něj. StilMAX navozuje uvolnění, relaxaci a pomáhá snadnému usnutí. Dreamly je prémiový produkt vyráběný v nejvyšší kvalitě pro Váš zdravý spánek. Kombinace bylinek podporuje celkové zklidnění a kvalitní spánek již od prvního dne užití.

 

Ostatní doplňky stravy Theo Herbs

V našem portfoliu produktů naleznete doplňky stravy podporující trávení po dietní chybě i preventivně proti nadýmání, pálení žáhy či střevních obtížích. Dále se zaměřujeme na doplňky stravy podporující mozkovou činnost, duševní vitalitu, zvýšení výkonu paměti i koncentraci, správnou funkci krve či regulaci cholesterolu.


V případě zájmu Vám náš lékař rád poradí řešení na míru dle Vašich požadavků. Konzultace s odborným lékařem je zdarma a po důkladné anamnéze navrhneme řešení Vašich stávajících neduhů.